Concursul de creație "Oana Diana Renea"

Emotie, bucurie,hrana pentru suflet la cea de a patra editie a Concursului de creatie literara " Oana Diana Renea" ,organizat de Biblioteca Judeteana " Duiliu Zamfirescu" , eveniment ce a adus Scolii Gimnaziale Racoasa premiul I pentru clasele I-IV, prin eleva Dragomir Elena, cls a IV-a,prof.Obreja Loredana. Felicitari tuturor elevilor Scolii Racoasa, participanti la acest concurs si doamnelor profesoare Banita Cristina, Fluturu Comanescu Paula si Capros Camelia.


Multumim membrilor juriului, conf. univ. dr. Costica Neagu si prof Valeriu Anghel, a fost o incantare sa-i ascultam si nu in ultimul rand Bibliotecii Judetene pentru organizare si pentru caldura cu care ne-au primit . Multumim si domnului bibliotecar Vladoiu Ghita pentru popularizarea concursului si pentru ca astazi ne-a fost alaturi la premiere. Felicitari tuturor!!!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1000004796724800&set=pcb.1000013196723960&type=3&theater

 

 

Citit 230 ori
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)